Doprava a poštovné

Každý predajca poskytuje rôzne spôsoby doručenia a rôzne ceny poštovného. Spôsob doručenia, spôsob platby a ceny poštovného sú uvedené na podstránke každého konkrétneho predajcu. Poštovné sa pripočíta k objednanému tovaru.

V prípade, že kupujúci nakúpi v jednej objednávke produkty od viacerých predajcov, položky v objednávke sa priradia ku konkrétnemu predajcovi daného produktu a poštovné sa automaticky pripočíta za každého predajcu jednotlivo na základe ceny a podmienok, ktorú poskytuje za dopravu a poštovné.

Ak si napríklad objednáte 2 tričká od dvoch rôznych predajcov, bude vám účtované poštovné 2 krát, teda za dopravu každého predajcu jednotlivo, pretože dostanete 2 balíky a každý predajca odosiela svoj tovar z inej adresy.

Objednaný a zaplatený tovar na bankový účet predajcu vám predajca odošle doporučene Slovenskou poštou na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke.

!!! Každý predajca je povinný nastaviť dopravu a cenu poštovného vo svojom obchode, aby kupujúci videli informácie, koľko zaplatia za prepravu tovaru.