Vytvorenie obchodu

Po schválení vašej registrácie (zvyčajne do 24 hodín) dostanete podrobnosti od administrátora webu na váš e-mail, ktorý ste zadali.

Ihneď po schválení môžete začať s konfiguráciou (nastavením) vášho obchodu.

Úvodná konfigurácia (nastavenie) obchodu zahŕňa vaše osobné údaje (meno, adresu, fakturačnú adresu a telefónne číslo, číslo bankového účtu). Tieto údaje nie sú uverejnené na stránke 5eurobazar.sk, sú prístupné výhradne pre administrátora (prevádzkovateľa) webu a sú potrebné pre overenie o vašej dôveryhodnosti a na plnenie obchodných podmienok stránky 5eurobazar.sk.

Úvodný sprievodca nastavením vás prevedie v 3 krátkych krokoch :

1. Nastavenie obchodu – tu nahráte svoje logo, profilovú fotku a baner obchodu (pozadie), meno, adresu, telefónne číslo. Názov vášho obchodu a e-mailová adresa je už predvyplnená na základe vašej registrácie.

2. Nastavenie platby – údaje vášho bankového účtu. Tieto údaje je potrebné vyplniť, pretože ak si niekto objedná váš tovar, kupujúci automaticky dostáva informáciu o vykonanej objednávke prostredníctvom e-mailu, ktorý obsahuje aj údaje vášho bankového účtu, na ktorý je povinný svoju objednávku zaplatiť.

3. Nastavenie obchodných podmienok – tu môžete nastaviť, akým spôsobom doručujete váš tovar, akým spôsobom je možné váš tovar vrátiť, reklamovať alebo vymeniť.

* Tieto kroky môžete preskočiť a vyplniť aj neskôr, samozrejme ich môžete aj kedykoľvek zmeniť v ponuke > Nastavenia obchodu

Vzhľad obchodu

Stránka vášho obchodu má moderný dizajn, v popredí sú základné informácie o vás a prezentuje hlavne vaše produkty.

Logo ( profilová fotografia ) a pozadie obchodu sú prednastavené logom 5eurobazár a môžete si ich zmeniť a nahrať vlastné obrázky.

Logo ( profilová fotografia ) bude orezané do kruhu na veľkosť 150 x 150 pixelov. Uprednostňované rozmery obrázku na pozadí majú rozmery 800 x 400 pixelov (ŠxV) a ak nahráte väčší obrázok, bude orezaný na túto veľkosť.

Profilovú fotografiu a pozadie môžete nahrať v sekcii > Nastavenia, kde kliknutím na prázdny obrázok zvolíte nahrať súbory a vyberiete požadovaný obrázok z vášho počítača alebo z mobilu.

Všetky obrázky a fotky, ktoré nahráte vo vašej administrácii, budú uložené v sekcii > Médiá a môžete ich kedykoľvek meniť.